DROGERIE, Strana 43
-
čistící prostředky
-
osvěžovače vzduchu
-
úklidové pomůcky
-
profesionální úklid
-
houbičky a drátěnky
-
hadry a utěrky
-
kosmetické potřeby
-
péče o ruce
-
mýdla a mycí pasty
-
dávkovače mýdla a dezinfekce
-
toaletní papíry a zásobníky
-
utěrky, ručníky a zásobníky
-
ochranné pracovní pomůcky
-
obalový materiál
-
tašky a sáčky
-
pytle a sáčky do košů
-
odpadkové koše
-
popelnice a rohože
-
svíčky
-
ostatní
Řazení produktů
1331 položek celkem
Výpis produktů
52,38 Kč
–9 %
39 Kč bez DPH
47,19 Kč
Měrná cena:
943,80 Kč / 1 kg
obsah 600g, na bílé i barevné prádlo
48,35 Kč
–9 %
36 Kč bez DPH
43,56 Kč
Měrná cena:
72,60 Kč / 1 kg
obsah 600g, na barevné prádlo
48,35 Kč
–9 %
36 Kč bez DPH
43,56 Kč
Měrná cena:
72,60 Kč / 1 kg
obsah 600g, univerzální prací prostředek pro bílé prádlo se speciální přísadou.
91,33 Kč
–9 %
68 Kč bez DPH
82,28 Kč
materiál HDPE, rozměr (10+6)x24cm, balení 1000ks v igelitovém boxu
169,23 Kč
–9 %
126 Kč bez DPH
152,46 Kč
materiál HDPE, rozměr (10+8)x27cm, balení 1000ks v igelitovém boxu
225,64 Kč
–9 %
168 Kč bez DPH
203,28 Kč
materiál HDPE, extra pevné, síla 8mic, rozměr (10+8)x27cm, balení 1000ks v igelitovém boxu
167,89 Kč
–9 %
125 Kč bez DPH
151,25 Kč
materiál HDPE, rozměr (12+8)x30cm, balení 1000ks v igelitovém boxu
192,06 Kč
–9 %
143 Kč bez DPH
173,03 Kč
materiál HDPE, rozměr (14+8)x32cm, balení 1000ks v igelitovém boxu
249,82 Kč
–9 %
186 Kč bez DPH
225,06 Kč
materiál HDPE, extra pevné, síla 8mic, rozměr (14+8)x32cm, balení 1000ks v igelitovém boxu
257,88 Kč
–9 %
192 Kč bez DPH
232,32 Kč
materiál HDPE, rozměr (18+8)x35cm, balení 1000ks v igelitovém boxu
410,99 Kč
–9 %
306 Kč bez DPH
370,26 Kč
materiál HDPE, extra pevné, síla 8mic, rozměr (18+8)x35cm, balení 1000ks v igelitovém boxu
118,19 Kč
–9 %
88 Kč bez DPH
106,48 Kč
Měrná cena:
21,30 Kč / 1 ks
balení 5ks, rozměr 40x40cm, 280g, švédské utěrky
