DROGERIE, Strana 44
-
čistící prostředky
-
osvěžovače vzduchu
-
úklidové pomůcky
-
profesionální úklid
-
houbičky a drátěnky
-
hadry a utěrky
-
kosmetické potřeby
-
péče o ruce
-
mýdla a mycí pasty
-
dávkovače mýdla a dezinfekce
-
toaletní papíry a zásobníky
-
utěrky, ručníky a zásobníky
-
ochranné pracovní pomůcky
-
obalový materiál
-
tašky a sáčky
-
pytle a sáčky do košů
-
odpadkové koše
-
popelnice a rohože
-
svíčky
-
ostatní
Řazení produktů
1331 položek celkem
Výpis produktů
36,26 Kč
–9 %
27 Kč bez DPH
32,67 Kč
Měrná cena:
217,80 Kč / 1 kg
150g, odstraňuje skvrny a špínu, na ruční praní
63,13 Kč
–9 %
47 Kč bez DPH
56,87 Kč
Měrná cena:
9,48 Kč / 100 ml
objem 600ml, odstraňuje saze, dehet, oleje, tuky, tisk. barvu, pryskyřice
772,28 Kč
–9 %
575 Kč bez DPH
695,75 Kč
Měrná cena:
11,60 Kč / 100 g
objem 6kg, odstraňuje saze, dehet, oleje, tuky, tisk. barvu, pryskyřice
3 568,62 Kč
–9 %
2 657 Kč bez DPH
3 214,97 Kč
šíře 100cm, návin 500m, tloušťka 1mm, materiál pěnový polyethylen, bílá barva
56,41 Kč
–9 %
42 Kč bez DPH
50,82 Kč
Měrná cena:
12,71 Kč / 100 ml
objem 400ml, sprchový gel a šampon 2v1
49,69 Kč
–9 %
37 Kč bez DPH
44,77 Kč
Měrná cena:
11,19 Kč / 100 ml
objem 400ml, sprchový gel a šampon 2v1
49,69 Kč
–9 %
37 Kč bez DPH
44,77 Kč
Měrná cena:
11,19 Kč / 100 ml
objem 400ml, sprchový gel a šampon 2v1
130,28 Kč
–9 %
97 Kč bez DPH
117,37 Kč
Měrná cena:
234,74 Kč / 1 kg
obsah 500g, prací pasta na mastnou špínu a silné znečištěné oděvy
