Novinky

Leitz WOW dárky

Nebojte se ukázat v zářivých barvách. Nově i v červené!

Nakupte výrobky z oblíbené a široké designové řady moderních kancelářských výrobků Leitz WOW v hodnotě alespoň 1.499 Kč, zaregistrujte se a získejte ještě jeden Leitz WOW výrobek zdarma navíc. Akce platí od 1.4.2024 do 30.6.2024. Registrujte se na webu: leitz.com

Za nákup jakýchkoli výrobků z řady Leitz WOW (v libovolných barvách) v hodnotě alespoň 1.499,- Kč získáte navíc ZDARMA úložnou krabici Leitz WOW Click&Store velikosti S. Organizační krabice je vyrobená ze silného kartonu s laminovaným povrchem a kovovými rohy pro spolehlivou ochranu. Snadno ji sestavíte během pár vtěřin, abyste do ní mohli uložit a skladovat věci jak v kanceláři, tak doma. A stejně rychle ji složíte naplocho, když ji nepotřebujete. Moderní design krabice se bude skvěle vyjímat v každé kanceláři i domácnosti.

 
 

 
 
Za nákup jakýchkoli výrobků z oblíbené designové řady Leitz WOW v hodnotě alespoň 2.699,- Kč získáte navíc ZDARMA elektrickou sešívačku Leitz Wow v barvě dle vašeho výběru. Elektrická sešívačka nabízí moderní a rychlý zbůsob sešívání jednou rukou, je ideální pro časté používání. Díky WOW designu vynikne na každém pracovním stole. K pohodlnému používání stačí 4 AAA baterie, bezproblémové sešívání garantují sešívací drátky Leitz e1.