DROGERIE, Strana 42
-
čistící prostředky
-
osvěžovače vzduchu
-
úklidové pomůcky
-
profesionální úklid
-
houbičky a drátěnky
-
hadry a utěrky
-
kosmetické potřeby
-
péče o ruce
-
mýdla a mycí pasty
-
dávkovače mýdla a dezinfekce
-
toaletní papíry a zásobníky
-
utěrky, ručníky a zásobníky
-
ochranné pracovní pomůcky
-
obalový materiál
-
tašky a sáčky
-
pytle a sáčky do košů
-
odpadkové koše
-
popelnice a rohože
-
svíčky
-
ostatní
Řazení produktů
1331 položek celkem
Výpis produktů
594,99 Kč
–9 %
443 Kč bez DPH
536,03 Kč
Měrná cena:
59,56 Kč / 1 kg
hmotnost 9kg, přípravek na mytí podlah
244,44 Kč
–9 %
182 Kč bez DPH
220,22 Kč
Měrná cena:
220,22 Kč / 1 l
objem 1l, vysoce koncetrovaný přípravek na silné znečíštění
61,78 Kč
–9 %
46 Kč bez DPH
55,66 Kč
Měrná cena:
92,77 Kč / 1 kg
obsah 600g, na kuchyňské linky, sporáky, dřezy, vany, obkladačky, nádobí a jiné nenasákavé povrchy
200,12 Kč
–9 %
149 Kč bez DPH
180,29 Kč
Měrná cena:
300,48 Kč / 1 l
objem 600ml, profesionální přípravek pro gastronomii, čistí mastné a olejové nečistoty v kuchyni
141,03 Kč
–9 %
105 Kč bez DPH
127,05 Kč
Měrná cena:
127,05 Kč / 1 l
objem 1l, vysoce koncetrovaný přípravek na mytí podlah s dodatečným leskem
1 662,76 Kč
–9 %
1 238 Kč bez DPH
1 497,98 Kč
Měrná cena:
149,80 Kč / 1 l
objem 10l, ekologický čisticí prostředek na podlahy, koncentrát k ředění, pomerančová vůně
188,03 Kč
–9 %
140 Kč bez DPH
169,40 Kč
Měrná cena:
169,40 Kč / 1 l
objem 1l, ekologický čisticí prostředek na podlahy, koncentrát k ředění, pomerančové aroma
222,95 Kč
–9 %
166 Kč bez DPH
200,86 Kč
Měrná cena:
200,86 Kč / 1 l
objem 1l, vysoce koncetrovaný přípravek na odstraňění vosku a polymeru
1 421 Kč
–9 %
1 058 Kč bez DPH
1 280,18 Kč
Měrná cena:
128,02 Kč / 1 l
objem 10l, čisticí prostředek na sanitární zařízení
98,76 Kč
–9 %
73,53 Kč bez DPH
88,97 Kč
Měrná cena:
88,97 Kč / 1 l
objem 1l, čisticí prostředek na sanitární zařízení
1 010,01 Kč
–9 %
752 Kč bez DPH
909,92 Kč
Měrná cena:
90,99 Kč / 1 l
objem 10l, na skleněné plochy a předměty, okna a zrcadla
127,59 Kč
–9 %
95 Kč bez DPH
114,95 Kč
Měrná cena:
114,95 Kč / 1 l
objem 1l, na skleněné plochy a předměty, okna a zrcadla
