DROGERIE, Strana 22
-
čistící prostředky
-
osvěžovače vzduchu
-
úklidové pomůcky
-
profesionální úklid
-
houbičky a drátěnky
-
hadry a utěrky
-
kosmetické potřeby
-
péče o ruce
-
mýdla a mycí pasty
-
dávkovače mýdla a dezinfekce
-
toaletní papíry a zásobníky
-
utěrky, ručníky a zásobníky
-
ochranné pracovní pomůcky
-
obalový materiál
-
tašky a sáčky
-
pytle a sáčky do košů
-
odpadkové koše
-
popelnice a rohože
-
svíčky
-
ostatní
Řazení produktů
1331 položek celkem
Výpis produktů
77,90 Kč
–9 %
58 Kč bez DPH
70,18 Kč
Měrná cena:
93,57 Kč / 1 l
objem 750ml, čistič WC, na rez a vodní kámen, ničí bakterie
122,22 Kč
–9 %
91 Kč bez DPH
110,11 Kč
Měrná cena:
220,22 Kč / 1 l
objem 500ml, na krbová skla, grily a rošty
61,78 Kč
–9 %
46 Kč bez DPH
55,66 Kč
Měrná cena:
111,32 Kč / 1 l
objem 500ml, čistící a odstraňuje vodní a močový kámen, vhodná pro úklid WC a koupelen
110,13 Kč
–9 %
82 Kč bez DPH
99,22 Kč
Měrná cena:
198,44 Kč / 1 l
objem 500ml, čistící prostředek na nečistoty a vodní kámen
106,10 Kč
–9 %
79 Kč bez DPH
95,59 Kč
Měrná cena:
191,18 Kč / 1 l
objem 500ml, čistící prostředek na nečistoty a vodní kámen
398,90 Kč
–9 %
297 Kč bez DPH
359,37 Kč
Měrná cena:
359,37 Kč / 1 kg
hmotnost 1000g, tablety do pisoárů
45,67 Kč
–9 %
34 Kč bez DPH
41,14 Kč
Měrná cena:
54,85 Kč / 1 l
objem 750ml, modrý, odstraňuje rez a vodní kámen, zanechává příjemnou vůni
106,10 Kč
–9 %
79 Kč bez DPH
95,59 Kč
Měrná cena:
127,45 Kč / 1 l
objem 500ml, obsahuje přírodní výtažky z listů aloe vera
38,95 Kč
–9 %
29 Kč bez DPH
35,09 Kč
Měrná cena:
23,39 Kč / 100 g
obsah 150g, mix vůní, gelový osvěžovač vzduchu
88,64 Kč
–9 %
66 Kč bez DPH
79,86 Kč
Měrná cena:
26,62 Kč / 100 ml
objem 300ml, vůně čistě vypraného prádla, osvěžovač vzduchu ve spreji
88,64 Kč
–9 %
66 Kč bez DPH
79,86 Kč
Měrná cena:
26,62 Kč / 100 ml
objem 300ml, vůně citrusů, osvěžovač vzduchu ve spreji
110,13 Kč
–9 %
82 Kč bez DPH
99,22 Kč
Měrná cena:
66,15 Kč / 100 g
hmotnost 150g, vůně japonské zahrady, osvěžovač vzduchu do koupelen a na WC
