DROGERIE, Strana 23
-
čistící prostředky
-
osvěžovače vzduchu
-
úklidové pomůcky
-
profesionální úklid
-
houbičky a drátěnky
-
hadry a utěrky
-
kosmetické potřeby
-
péče o ruce
-
mýdla a mycí pasty
-
dávkovače mýdla a dezinfekce
-
toaletní papíry a zásobníky
-
utěrky, ručníky a zásobníky
-
ochranné pracovní pomůcky
-
obalový materiál
-
tašky a sáčky
-
pytle a sáčky do košů
-
odpadkové koše
-
popelnice a rohože
-
svíčky
-
ostatní
Řazení produktů
1331 položek celkem
Výpis produktů
Novinka
119,54 Kč
–9 %
89 Kč bez DPH
107,69 Kč
hmotnost 150g, vůně levandule a jasmín, osvěžovač vzduchu do koupelen a na WC
107,45 Kč
–9 %
80 Kč bez DPH
96,80 Kč
Měrná cena:
64,53 Kč / 100 g
hmotnost 150g, vůně moře, osvěžovač vzduchu do koupelen a na WC
88,64 Kč
–9 %
66 Kč bez DPH
79,86 Kč
Měrná cena:
26,62 Kč / 100 ml
objem 300ml, osvěžovač vzduchu ve spreji
88,64 Kč
–9 %
66 Kč bez DPH
79,86 Kč
Měrná cena:
26,62 Kč / 100 ml
objem 300ml, vůně levandule, osvěžovač vzduchu ve spreji
119,54 Kč
–9 %
89 Kč bez DPH
107,69 Kč
Náhradní náplň do strojku Glade One Touch s vůní citrusů.
163,86 Kč
–9 %
122 Kč bez DPH
147,62 Kč
osvěžovač vzduchu včetně náplně, vůně japonské zahrady
119,54 Kč
–9 %
89 Kč bez DPH
107,69 Kč
Náhradní náplň do strojku Glade One Touch s vůní japonské zahrady.
119,54 Kč
–9 %
89 Kč bez DPH
107,69 Kč
Náhradní náplň do strojku Glade One Touch s vůní moře.
119,54 Kč
–9 %
89 Kč bez DPH
107,69 Kč
Náhradní náplň do strojku Glade One Touch s vůní čistoty.
88,64 Kč
–9 %
66 Kč bez DPH
79,86 Kč
Měrná cena:
26,62 Kč / 100 ml
objem 300ml, vůně japonské zahrady, osvěžovač vzduchu ve spreji
88,64 Kč
–9 %
66 Kč bez DPH
79,86 Kč
Měrná cena:
26,62 Kč / 100 ml
objem 300ml, osvěžovač vzduchu ve spreji
88,64 Kč
–9 %
66 Kč bez DPH
79,86 Kč
Měrná cena:
26,62 Kč / 100 ml
objem 300ml, vůně Bali - santalového dřeva a jasmínu, osvěžovač vzduchu ve spreji
