DROGERIE, Strana 21
-
čistící prostředky
-
osvěžovače vzduchu
-
úklidové pomůcky
-
profesionální úklid
-
houbičky a drátěnky
-
hadry a utěrky
-
kosmetické potřeby
-
péče o ruce
-
mýdla a mycí pasty
-
dávkovače mýdla a dezinfekce
-
toaletní papíry a zásobníky
-
utěrky, ručníky a zásobníky
-
ochranné pracovní pomůcky
-
obalový materiál
-
tašky a sáčky
-
pytle a sáčky do košů
-
odpadkové koše
-
popelnice a rohože
-
svíčky
-
ostatní
Řazení produktů
1331 položek celkem
Výpis produktů
91,33 Kč
–9 %
68 Kč bez DPH
82,28 Kč
Měrná cena:
54,85 Kč / 1 kg
hmotnost 1.5kg, speciální sůl do myčky
224,30 Kč
–9 %
167 Kč bez DPH
202,07 Kč
Měrná cena:
50,52 Kč / 1 kg
obsah 4kg, sůl do myčky změkčuje vodu a tím zvyšuje celkový mycí efekt
34,92 Kč
–9 %
26 Kč bez DPH
31,46 Kč
šíře 10cm, návin 120-130m, 23MY, granát, 60ks v balení, cena za 1ks
40,29 Kč
–9 %
30 Kč bez DPH
36,30 Kč
šířka 10cm, návin 150m, síla 23MY, barva transparentní, balení 48ks, cena za roli
163,86 Kč
–9 %
122 Kč bez DPH
147,62 Kč
síla 23MY, šířka 50cm, hmotnost 1,8kg, bílá barva, cena za 1 roli
153,11 Kč
–9 %
114 Kč bez DPH
137,94 Kč
šíře 50cm, váha 1.8kg, síla 23MY, černá barva, dutinka 250g, cena za 1 roli
161,17 Kč
–9 %
120 Kč bez DPH
145,20 Kč
šíře 50cm, váha 1,8kg, síla 23MY, dutinka 250g, návin 150m, 6ks v balení, cena za 1 roli
150,43 Kč
–9 %
112 Kč bez DPH
135,52 Kč
šíře 50cm, váha 2.1kg, síla 23MY, dutinka 680g, 6ks v balení, cena za 1 roli
155,80 Kč
–9 %
116 Kč bez DPH
140,36 Kč
rozměr 50cm, 2.1kg, 23MY, dutinka 530g, 6ks v balení, cena za 1 roli
209,52 Kč
–9 %
156 Kč bez DPH
188,76 Kč
rozměr 50cm, 2.3kg, 23MY, dutinka 240g, 6ks v balení, cena za 1 roli
167,89 Kč
–9 %
125 Kč bez DPH
151,25 Kč
rozměr 50cm, hmotnost 2.4kg, tloušťka 23MY, dutinka 680g, 6ks v balení, cena za 1 roli
570,82 Kč
–9 %
425 Kč bez DPH
514,25 Kč
Měrná cena:
102,85 Kč / 1 l
objem 5l, kyselý čistící prostředek, odstraňuje rez, vodní kámen a jiné usazeniny
