DROGERIE, Strana 11
-
čistící prostředky
-
osvěžovače vzduchu
-
úklidové pomůcky
-
profesionální úklid
-
houbičky a drátěnky
-
hadry a utěrky
-
kosmetické potřeby
-
péče o ruce
-
mýdla a mycí pasty
-
dávkovače mýdla a dezinfekce
-
toaletní papíry a zásobníky
-
utěrky, ručníky a zásobníky
-
ochranné pracovní pomůcky
-
obalový materiál
-
tašky a sáčky
-
pytle a sáčky do košů
-
odpadkové koše
-
popelnice a rohože
-
svíčky
-
ostatní
Řazení produktů
1331 položek celkem
Výpis produktů
65,81 Kč
–9 %
49 Kč bez DPH
59,29 Kč
Měrná cena:
118,58 Kč / 1 l
objem 500ml, krémový abrazivní čisticí přípravek s citrónovou vůní
65,81 Kč
–9 %
49 Kč bez DPH
59,29 Kč
Měrná cena:
118,58 Kč / 1 l
objem 500ml, bílý krémový abrazivní čisticí přípravek, příjemná vůně květin
116,85 Kč
–9 %
87 Kč bez DPH
105,27 Kč
Měrná cena:
140,36 Kč / 1 l
objem 750ml, přípravek na úklid koupelen, mechanický rozprašovač
116,85 Kč
–9 %
87 Kč bez DPH
105,27 Kč
Měrná cena:
140,36 Kč / 1 l
objem 750ml, Cif Cleanboost čisticí spreje si bezpečně poradí s nečistotami a zároveň jsou díky svému složení šetrnější k vašemu domovu
112,82 Kč
–9 %
84 Kč bez DPH
101,64 Kč
Měrná cena:
233,66 Kč / 1 l
objem 435ml, přípravek na nerezové povrchy, mechanický rozprašovač
114,16 Kč
–9 %
85 Kč bez DPH
102,85 Kč
Měrná cena:
236,44 Kč / 1 l
objem 435ml, přípravek na připálenou špínu, mechanický rozprašovač
123,57 Kč
–9 %
92 Kč bez DPH
111,32 Kč
Měrná cena:
148,43 Kč / 1 l
objem 750ml, univerzální odmašťovač ve spreji
132,97 Kč
–9 %
99 Kč bez DPH
119,79 Kč
Měrná cena:
159,72 Kč / 1 l
objem 750ml, desinfekční prostředek ve spreji na plísně
127,59 Kč
–9 %
95 Kč bez DPH
114,95 Kč
Měrná cena:
153,27 Kč / 1 l
objem 750ml, prostředek ve spreji na rez a vodní kámen
61,78 Kč
–9 %
46 Kč bez DPH
55,66 Kč
Měrná cena:
139,15 Kč / 1 kg
obsah 400g, univerzální čistící písek na nádobí jiné povrchy
353,24 Kč
–9 %
263 Kč bez DPH
318,23 Kč
Měrná cena:
318,23 Kč / 1 l
objem 1l, všestranný čisticí prostředek pro denní čištění všech ploch
239,07 Kč
–9 %
178 Kč bez DPH
215,38 Kč
Měrná cena:
39,16 Kč / 100 ml
objem 550ml, osvěžovač - neutralizátor pachů
