DROGERIE, Strana 12
-
čistící prostředky
-
osvěžovače vzduchu
-
úklidové pomůcky
-
profesionální úklid
-
houbičky a drátěnky
-
hadry a utěrky
-
kosmetické potřeby
-
péče o ruce
-
mýdla a mycí pasty
-
dávkovače mýdla a dezinfekce
-
toaletní papíry a zásobníky
-
utěrky, ručníky a zásobníky
-
ochranné pracovní pomůcky
-
obalový materiál
-
tašky a sáčky
-
pytle a sáčky do košů
-
odpadkové koše
-
popelnice a rohože
-
svíčky
-
ostatní
Řazení produktů
1331 položek celkem
Výpis produktů
Novinka
131,62 Kč
–9 %
98 Kč bez DPH
118,58 Kč
Měrná cena:
118,58 Kč / 1 l
objem 1l, prostředek k mytí oken, skleněných ploch, výplní dveří, vitrín, stolních desek a všech typů zrcadel sprejovou metodou
118,19 Kč
–9 %
88 Kč bez DPH
106,48 Kč
Měrná cena:
106,48 Kč / 1 l
objem 1l, universální prostředek k mytí oken a rámů oken
155,80 Kč
–9 %
116 Kč bez DPH
140,36 Kč
Měrná cena:
140,36 Kč / 1 l
na leštěné mramory, žuly, přírodní a umělé kameny, vysoce lesklé dlažby, plasty, laminátové povrchy, leštěný nerez a jiné kovy
322,34 Kč
–9 %
240 Kč bez DPH
290,40 Kč
Měrná cena:
290,40 Kč / 1 l
prostředek určený pro denní úklid sanitárních a umývárenských prostor
1 069,11 Kč
–9 %
796 Kč bez DPH
963,16 Kč
Měrná cena:
192,63 Kč / 1 l
objem 5l, rozkládá pachy a zanechává svěží vůni
116,85 Kč
–9 %
87 Kč bez DPH
105,27 Kč
Měrná cena:
140,36 Kč / 1 l
na odstranění vodního kamene, močových a dalších minerálních úsad z vnitřních částí WC mís, pisoárů, umyvadel a dalšího sanitárního vybavení
151,77 Kč
–9 %
113 Kč bez DPH
136,73 Kč
Měrná cena:
136,73 Kč / 1 l
objem 1l, k mytí sanitárních a umývárenských ploch, odstraňuje skvrny a nánosy vodního kamene
560,07 Kč
–9 %
417 Kč bez DPH
504,57 Kč
Měrná cena:
100,91 Kč / 1 l
objem 5l, čistící prostředek na nečistoty a vodní kámen, obsahuje lesk
99,39 Kč
–9 %
74 Kč bez DPH
89,54 Kč
Měrná cena:
179,08 Kč / 1 l
univerzální čistič na sklo, keramiku, dřevo a další
91,33 Kč
–9 %
68 Kč bez DPH
82,28 Kč
Měrná cena:
164,56 Kč / 1 l
objem 500ml, vůně citrus, čistič na okna, mechanický rozprašovač
76,56 Kč
–9 %
57 Kč bez DPH
68,97 Kč
Měrná cena:
137,94 Kč / 1 l
objem 500ml, obsahuje 99,9 % přírodních ingrediencí, dodává lest všem povrchům, mechanický rozprašovač
111,48 Kč
–9 %
83 Kč bez DPH
100,43 Kč
Měrná cena:
103,01 Kč / 1 l
objem 39PD = 975ml, Coccolino dodají Vašemu prádlu jedinečnou vůni, úžasnou hebkost a svěžest
