DROGERIE, Strana 10
-
čistící prostředky
-
osvěžovače vzduchu
-
úklidové pomůcky
-
profesionální úklid
-
houbičky a drátěnky
-
hadry a utěrky
-
kosmetické potřeby
-
péče o ruce
-
mýdla a mycí pasty
-
dávkovače mýdla a dezinfekce
-
toaletní papíry a zásobníky
-
utěrky, ručníky a zásobníky
-
ochranné pracovní pomůcky
-
obalový materiál
-
tašky a sáčky
-
pytle a sáčky do košů
-
odpadkové koše
-
popelnice a rohože
-
svíčky
-
ostatní
Řazení produktů
1331 položek celkem
Výpis produktů
151,77 Kč
–9 %
113 Kč bez DPH
136,73 Kč
žlutý zorník, ultralehké 24g, materiál kvalitní polykarbonát
94,02 Kč
–9 %
70 Kč bez DPH
84,70 Kč
barva skel transparentní, nastavitelná délka stranic, neomezené zorné pole, boční kryt
94,02 Kč
–9 %
70 Kč bez DPH
84,70 Kč
barva skel kouřová, nastavitelná délka stranic, neomezené zorné pole, boční kryt
483,52 Kč
–9 %
360 Kč bez DPH
435,60 Kč
šíře role 100cm (1m), návin 100m, ochranná bublinková fólie
601,71 Kč
–9 %
448 Kč bez DPH
542,08 Kč
šíře role 120cm (1.2m), návin 100m, ochranná bublinková fólie
742,73 Kč
–9 %
553 Kč bez DPH
669,13 Kč
šíře role 150cm, návin 100m, ochranná bublinková fólie
275,34 Kč
–9 %
205 Kč bez DPH
248,05 Kč
šíře role 50cm (0,5m), návin 100m, ochranná bublinková fólie. Prodej pouze po 2 kusech v balení!
63,13 Kč
–9 %
47 Kč bez DPH
56,87 Kč
šíře role 50cm (0,5m), návin 5m, ochranná bublinková fólie
362,64 Kč
–9 %
270 Kč bez DPH
326,70 Kč
šíře role 75cm, návin 100m, ochranná bublinková fólie
332,65 Kč
–9 %
247,68 Kč bez DPH
299,69 Kč
Měrná cena:
998,97 Kč / 1 kg
300g, pohlcovač vlhkosti, stojan + 1 tableta
470,09 Kč
–9 %
350 Kč bez DPH
423,50 Kč
Měrná cena:
470,56 Kč / 1 kg
2ks náhradních tablet pro systém Ceresit, hmotnost 2x450g
65,81 Kč
–9 %
49 Kč bez DPH
59,29 Kč
Měrná cena:
118,58 Kč / 1 l
objem 500ml, bílý krémový abrazivní čisticí přípravek s originální recepturou
