sladkosti, Strana 2
Řazení produktů
15 položek celkem
Výpis produktů
390,36 Kč
–9 %
314 Kč bez DPH
351,68 Kč
Měrná cena:
366,33 Kč / 1 kg
Křehké vafle plněné lahodnou karamelovou náplní s medovou příchutí. Balení 24x40g
47,24 Kč
–9 %
38 Kč bez DPH
42,56 Kč
Měrná cena:
283,73 Kč / 1 kg
Klasické věnečky ke kávě či čaji, s kakaovou příchutí. Obsah 150g.
59,67 Kč
–9 %
48 Kč bez DPH
53,76 Kč
Měrná cena:
358,40 Kč / 1 kg
Klasické věnečky ke kávě či čaji, se žloutkovou příchutí. Obsah 150g.
