DROGERIE, Strana 52
-
čistící prostředky
-
osvěžovače vzduchu
-
úklidové pomůcky
-
profesionální úklid
-
houbičky a drátěnky
-
hadry a utěrky
-
kosmetické potřeby
-
péče o ruce
-
mýdla a mycí pasty
-
dávkovače mýdla a dezinfekce
-
toaletní papíry a zásobníky
-
utěrky, ručníky a zásobníky
-
ochranné pracovní pomůcky
-
obalový materiál
-
tašky a sáčky
-
pytle a sáčky do košů
-
odpadkové koše
-
popelnice a rohože
-
svíčky
-
ostatní
Řazení produktů
1331 položek celkem
Výpis produktů
Novinka
12 660,06 Kč
–9 %
9 426 Kč bez DPH
11 405,46 Kč
rozměr 22 x 28 x 21 cm, výkon 2000W, se senzorem, nerezová ocel v saténové barvě
116,85 Kč
–9 %
87 Kč bez DPH
105,27 Kč
Měrná cena:
5 263,50 Kč / 100 ml
objem 2ml, jednorázová vůně do auta, mix vůní
404,27 Kč
–9 %
301 Kč bez DPH
364,21 Kč
Měrná cena:
72,84 Kč / 100 ml
objem 500ml, osvěžovač vzduchu ve spreji
1 168,50 Kč
–9 %
870 Kč bez DPH
1 052,70 Kč
šířka: 94 mm , výška: 192 mm , hloubka: 80 mm, tichý chod, 3 režimy, bílá barva
298,17 Kč
–9 %
222 Kč bez DPH
268,62 Kč
Měrná cena:
110,54 Kč / 100 ml
objem 243ml, náhradní náplň do osvěžovače vzduchu Merida Citrus
298,17 Kč
–9 %
222 Kč bez DPH
268,62 Kč
Měrná cena:
110,54 Kč / 100 ml
objem 243ml, náhradní náplň do osvěžovače vzduchu Merida Exotic Fruits
298,17 Kč
–9 %
222 Kč bez DPH
268,62 Kč
Měrná cena:
110,54 Kč / 100 ml
objem 243ml, náhradní náplň do osvěžovače vzduchu Merida First Impresion
298,17 Kč
–9 %
222 Kč bez DPH
268,62 Kč
Měrná cena:
99,49 Kč / 100 ml
objem 270ml, náhradní náplň do osvěžovače vzduchu Merida Infini
298,17 Kč
–9 %
222 Kč bez DPH
268,62 Kč
Měrná cena:
110,54 Kč / 100 ml
objem 243ml, náhradní náplň do osvěžovače vzduchu Merida Orange
298,17 Kč
–9 %
222 Kč bez DPH
268,62 Kč
Měrná cena:
110,54 Kč / 100 ml
objem 243ml, náhradní náplň do osvěžovače vzduchu Merida Riviera
298,17 Kč
–9 %
222 Kč bez DPH
268,62 Kč
Měrná cena:
99,49 Kč / 100 ml
objem 270ml, náhradní náplň do osvěžovače vzduchu Merida Summer Sparkl
