DROGERIE, Strana 47
-
čistící prostředky
-
osvěžovače vzduchu
-
úklidové pomůcky
-
profesionální úklid
-
houbičky a drátěnky
-
hadry a utěrky
-
kosmetické potřeby
-
péče o ruce
-
mýdla a mycí pasty
-
dávkovače mýdla a dezinfekce
-
toaletní papíry a zásobníky
-
utěrky, ručníky a zásobníky
-
ochranné pracovní pomůcky
-
obalový materiál
-
tašky a sáčky
-
pytle a sáčky do košů
-
odpadkové koše
-
popelnice a rohože
-
svíčky
-
ostatní
Řazení produktů
1331 položek celkem
Výpis produktů
907,94 Kč
–9 %
676 Kč bez DPH
817,96 Kč
hmotnost 5kg, polypropylenový motouz, návin 3,15mm, Dtex 20000, bílá barva
73,87 Kč
–9 %
55 Kč bez DPH
66,55 Kč
Měrná cena:
88,73 Kč / 1 l
objem 750ml, na WC a pisoáry
358,61 Kč
–9 %
267 Kč bez DPH
323,07 Kč
Měrná cena:
64,61 Kč / 1 l
objem 5l, čisticí prostředek na podlahy, vůně citronu
99,39 Kč
–9 %
74 Kč bez DPH
89,54 Kč
Měrná cena:
89,54 Kč / 1 l
objem 1l, prostředek na mytí podlah, vůně citrónu
99,39 Kč
–9 %
74 Kč bez DPH
89,54 Kč
Měrná cena:
89,54 Kč / 1 l
objem 1l, prostředek na mytí podlah, vůně oceánu
377,41 Kč
–9 %
281 Kč bez DPH
340,01 Kč
objem 5l, prostředek na mytí podlah, vůně cherry blossom
365,32 Kč
–9 %
272 Kč bez DPH
329,12 Kč
Měrná cena:
65,82 Kč / 1 l
objem 5l, prostředek na mytí podlah, vůně oceánu
16,12 Kč
–9 %
12 Kč bez DPH
14,52 Kč
Měrná cena:
14,52 Kč / 100 g
toaletní mýdlo Glyceryne, Aloe vera je kvalitní tuhé mýdlo vyrobené z rostlinných tuků, je šetrné k pokožce
40,29 Kč
–9 %
30 Kč bez DPH
36,30 Kč
Měrná cena:
36,30 Kč / 100 g
hmotnost 100g, toaletní krémové mýdlo
