DROGERIE, Strana 39
-
čistící prostředky
-
osvěžovače vzduchu
-
úklidové pomůcky
-
profesionální úklid
-
houbičky a drátěnky
-
hadry a utěrky
-
kosmetické potřeby
-
péče o ruce
-
mýdla a mycí pasty
-
dávkovače mýdla a dezinfekce
-
toaletní papíry a zásobníky
-
utěrky, ručníky a zásobníky
-
ochranné pracovní pomůcky
-
obalový materiál
-
tašky a sáčky
-
pytle a sáčky do košů
-
odpadkové koše
-
popelnice a rohože
-
svíčky
-
ostatní
Řazení produktů
1331 položek celkem
Výpis produktů
104,76 Kč
–9 %
78 Kč bez DPH
94,38 Kč
Měrná cena:
188,76 Kč / 1 l
objem 500ml, odstraňuje rez a vodní kámen
400,24 Kč
–9 %
298 Kč bez DPH
360,58 Kč
Měrná cena:
400,64 Kč / 1 kg
hmotnost 900g, tablety do pisoárů, vůně dodávána dle aktuální skladové zásoby, není možné vybrat
42,98 Kč
–9 %
32 Kč bez DPH
38,72 Kč
Měrná cena:
968 Kč / 1 kg
obsah 40g, košíček na wc s náplní, svěží vůně
44,32 Kč
–9 %
33 Kč bez DPH
39,93 Kč
Měrná cena:
998,25 Kč / 1 kg
obsah 40g, košíček na wc s náplní, svěží vůně
45,67 Kč
–9 %
34 Kč bez DPH
41,14 Kč
Měrná cena:
1 028,50 Kč / 1 kg
obsah 40g, košíček na wc s náplní, svěží vůně
36,26 Kč
–9 %
27 Kč bez DPH
32,67 Kč
Měrná cena:
54,45 Kč / 1 kg
obsah 600g, extra jemný krém s vápencem na všechny nenasákavé povrchy
300,85 Kč
–9 %
224 Kč bez DPH
271,04 Kč
Měrná cena:
54,21 Kč / 1 l
objem 5L, bez chloru a alkoholu, univerzální použití, 99,99% účinnost
Novinka
138,34 Kč
–9 %
103 Kč bez DPH
124,63 Kč
Koncentrovaná prostorová vůně s postupným uvolňováním
196,09 Kč
–9 %
146 Kč bez DPH
176,66 Kč
Lavon podlahy blue fresh - vysoký lesk, svěží vůně letních květů, dokonalá čistota
124,91 Kč
–9 %
93 Kč bez DPH
112,53 Kč
Měrná cena:
22,51 Kč / 1 l
vhodný na veškeré plochy, podlahy, nádobí
44,32 Kč
–9 %
33 Kč bez DPH
39,93 Kč
Měrná cena:
53,24 Kč / 1 l
objem 750ml, mix vůní: oceán, květiny, vybranou vůni uveďte v objednávce do poznámky
