DROGERIE, Strana 36
-
čistící prostředky
-
osvěžovače vzduchu
-
úklidové pomůcky
-
profesionální úklid
-
houbičky a drátěnky
-
hadry a utěrky
-
kosmetické potřeby
-
péče o ruce
-
mýdla a mycí pasty
-
dávkovače mýdla a dezinfekce
-
toaletní papíry a zásobníky
-
utěrky, ručníky a zásobníky
-
ochranné pracovní pomůcky
-
obalový materiál
-
tašky a sáčky
-
pytle a sáčky do košů
-
odpadkové koše
-
popelnice a rohože
-
svíčky
-
ostatní
Řazení produktů
1331 položek celkem
Výpis produktů
20,15 Kč
–9 %
15 Kč bez DPH
18,15 Kč
rozměr 304x215x224mm, třívrstvá lepenka, uzaviratelná klopou
25,52 Kč
–9 %
19 Kč bez DPH
22,99 Kč
rozměr 304x215x334mm, třívrstvá lepenka, uzaviratelná klopou
30,89 Kč
–9 %
23 Kč bez DPH
27,83 Kč
rozměr 428x304x224mm, třívrstvá lepenka, uzaviratelná klopou
36 Kč
–9 %
26,80 Kč bez DPH
32,43 Kč
rozměr 428x304x324mm, třívrstvá lepenka, uzaviratelná klopou
193,41 Kč
–9 %
144 Kč bez DPH
174,24 Kč
Měrná cena:
69,70 Kč / 100 ml
objem 250ml, obsahuje 26 minerálů z Mrtvého moře
498,29 Kč
–9 %
371 Kč bez DPH
448,91 Kč
Měrná cena:
51,01 Kč / 100 ml
objem 880ml, krém na ruce pro dávkovač MERIDA DTN301
67,16 Kč
–9 %
50 Kč bez DPH
60,50 Kč
Měrná cena:
60,50 Kč / 100 ml
objem 100ml, regenerační krém na ruce s kozím mlékem a růžovým olejem
67,16 Kč
–9 %
50 Kč bez DPH
60,50 Kč
Měrná cena:
60,50 Kč / 100 ml
objem 100ml, regenerační krém na ruce s kozím mlékem a máslem Sea
21,49 Kč
–9 %
16 Kč bez DPH
19,36 Kč
Měrná cena:
19,36 Kč / 100 ml
objem 100ml, s obsahem glycerinu a ginko biloby
123,57 Kč
–9 %
92 Kč bez DPH
111,32 Kč
Měrná cena:
117,18 Kč / 1 l
objem 950ml, na podlahy, chodby, koupelny,hyg.zařízení, ničí bakterie, viry
