DROGERIE, Strana 28
-
čistící prostředky
-
osvěžovače vzduchu
-
úklidové pomůcky
-
profesionální úklid
-
houbičky a drátěnky
-
hadry a utěrky
-
kosmetické potřeby
-
péče o ruce
-
mýdla a mycí pasty
-
dávkovače mýdla a dezinfekce
-
toaletní papíry a zásobníky
-
utěrky, ručníky a zásobníky
-
ochranné pracovní pomůcky
-
obalový materiál
-
tašky a sáčky
-
pytle a sáčky do košů
-
odpadkové koše
-
popelnice a rohože
-
svíčky
-
ostatní
Řazení produktů
1331 položek celkem
Výpis produktů
99,39 Kč
–9 %
74 Kč bez DPH
89,54 Kč
Měrná cena:
99,49 Kč / 1 l
objem 900ml, prostředek na nádobí, různé druhy
64,47 Kč
–9 %
48 Kč bez DPH
58,08 Kč
Měrná cena:
129,07 Kč / 1 l
objem 450ml, citron, prostředek na nádobí
308,91 Kč
–9 %
230 Kč bez DPH
278,30 Kč
Měrná cena:
13,92 Kč / 1 ks
35ks tablet do myčky, obsahuje sůl i leštidlo, vůně regular
682,29 Kč
–9 %
508 Kč bez DPH
614,68 Kč
Měrná cena:
8,20 Kč / 1 ks
tablety do myčky, i na ty nejodolnější nečistoty, 75 kusů v balení
Výprodej
682,29 Kč
–9 %
508 Kč bez DPH
614,68 Kč
90ks tablet do myčky, obsahuje sůl i leštidlo
463,37 Kč
–9 %
345 Kč bez DPH
417,45 Kč
Měrná cena:
83,49 Kč / 1 l
objem 5000ml, citron, prostředek na nádobí
28,21 Kč
–9 %
21 Kč bez DPH
25,41 Kč
jednorázové, kuželovitý tvar pro vyšší komfort v uchu, světle oranžová barva, měkká opletená šňůrka, útlum zvuku: 37dB
36,26 Kč
–9 %
27 Kč bez DPH
32,67 Kč
jednorázové, omyvatelné, tvarová pamět pro dokonalé přilnutí, útlum zvuku: 28dB
