DROGERIE, Strana 25
-
čistící prostředky
-
osvěžovače vzduchu
-
úklidové pomůcky
-
profesionální úklid
-
houbičky a drátěnky
-
hadry a utěrky
-
kosmetické potřeby
-
péče o ruce
-
mýdla a mycí pasty
-
dávkovače mýdla a dezinfekce
-
toaletní papíry a zásobníky
-
utěrky, ručníky a zásobníky
-
ochranné pracovní pomůcky
-
obalový materiál
-
tašky a sáčky
-
pytle a sáčky do košů
-
odpadkové koše
-
popelnice a rohože
-
svíčky
-
ostatní
Řazení produktů
1331 položek celkem
Výpis produktů
56,41 Kč
–9 %
42 Kč bez DPH
50,82 Kč
Měrná cena:
12,71 Kč / 1 ks
balení 4ks, přísavka, houbičky na mytí nádobí
17,46 Kč
–9 %
13 Kč bez DPH
15,73 Kč
Měrná cena:
1,57 Kč / 1 ks
balení 10ks, houbičky na mytí nádobí
21,49 Kč
–9 %
16 Kč bez DPH
19,36 Kč
Měrná cena:
6,45 Kč / 1 ks
balení 3ks, houbičky na mytí nádobí
41,64 Kč
–9 %
31 Kč bez DPH
37,51 Kč
Měrná cena:
7,50 Kč / 1 ks
5ks v balení, houbičky s drátěnkou
29,55 Kč
–9 %
22 Kč bez DPH
26,62 Kč
Měrná cena:
5,32 Kč / 1 ks
balení 5ks, houbičky na mytí nádobí
17,46 Kč
–9 %
13 Kč bez DPH
15,73 Kč
Profesionální vlasový hřeben, odolný vysokým teplotám, zbavený ostrých hran. Mix barev.
