DROGERIE, Strana 19
-
čistící prostředky
-
osvěžovače vzduchu
-
úklidové pomůcky
-
profesionální úklid
-
houbičky a drátěnky
-
hadry a utěrky
-
kosmetické potřeby
-
péče o ruce
-
mýdla a mycí pasty
-
dávkovače mýdla a dezinfekce
-
toaletní papíry a zásobníky
-
utěrky, ručníky a zásobníky
-
ochranné pracovní pomůcky
-
obalový materiál
-
tašky a sáčky
-
pytle a sáčky do košů
-
odpadkové koše
-
popelnice a rohože
-
svíčky
-
ostatní
Řazení produktů
1331 položek celkem
Výpis produktů
60,44 Kč
–9 %
45 Kč bez DPH
54,45 Kč
Měrná cena:
72,60 Kč / 1 l
odstraňuje rez, rozpouští vodní kámen, dezinfikuje
60,44 Kč
–9 %
45 Kč bez DPH
54,45 Kč
Měrná cena:
72,60 Kč / 1 l
odstraňuje rez, rozpouští vodní kámen, dezinfikuje
21,42 Kč
–9 %
15,95 Kč bez DPH
19,30 Kč
Měrná cena:
482,50 Kč / 1 kg
hmotnost 40g, vůně citronu, pevný wc blok pro čistou toaletu
22,83 Kč
–9 %
17 Kč bez DPH
20,57 Kč
Měrná cena:
514,25 Kč / 1 kg
hmotnost 40g, vůně květů, pevný wc blok pro čistou toaletu
22,83 Kč
–9 %
17 Kč bez DPH
20,57 Kč
Měrná cena:
514,25 Kč / 1 kg
hmotnost 40g, lesní vůně, pevný wc blok pro čistou toaletu
21,42 Kč
–9 %
15,95 Kč bez DPH
19,30 Kč
Měrná cena:
482,50 Kč / 1 kg
hmotnost 40g, vůně levandule, pevný wc blok pro čistou toaletu
22,83 Kč
–9 %
17 Kč bez DPH
20,57 Kč
Měrná cena:
514,25 Kč / 1 kg
hmotnost 40g, vůně moře, pevný wc blok pro čistou toaletu
18,80 Kč
–9 %
14 Kč bez DPH
16,94 Kč
Nerezová drátěnka na nádobí na těžko vyčistitelné nečistoty.
22,83 Kč
–9 %
17 Kč bez DPH
20,57 Kč
Měrná cena:
6,86 Kč / 1 ks
balení 3ks, plastová drátěnka na nádobí
34,92 Kč
–9 %
26 Kč bez DPH
31,46 Kč
Nerezová drátěna na nádobí na těžko vyčistitelné nečistoty.
Novinka
32,23 Kč
–9 %
24 Kč bez DPH
29,04 Kč
Nerezová drátěna na nádobí na těžko vyčistitelné nečistoty.
