DROGERIE, Strana 16
-
čistící prostředky
-
osvěžovače vzduchu
-
úklidové pomůcky
-
profesionální úklid
-
houbičky a drátěnky
-
hadry a utěrky
-
kosmetické potřeby
-
péče o ruce
-
mýdla a mycí pasty
-
dávkovače mýdla a dezinfekce
-
toaletní papíry a zásobníky
-
utěrky, ručníky a zásobníky
-
ochranné pracovní pomůcky
-
obalový materiál
-
tašky a sáčky
-
pytle a sáčky do košů
-
odpadkové koše
-
popelnice a rohože
-
svíčky
-
ostatní
Řazení produktů
1331 položek celkem
Výpis produktů
233,70 Kč
–9 %
174 Kč bez DPH
210,54 Kč
Měrná cena:
421,08 Kč / 1 l
objem 500ml, desinfekce ve spreji, na plochy a předměty
22,83 Kč
–9 %
17 Kč bez DPH
20,57 Kč
objem 1l, destilovaná voda v láhvi, univerzální použití
64,47 Kč
–9 %
48 Kč bez DPH
58,08 Kč
objem 5l, destilovaná voda v kanystru, univerzální použití
75,21 Kč
–9 %
56 Kč bez DPH
67,76 Kč
Měrná cena:
338,80 Kč / 1 l
objem 200ml, nejlepší přípravek na dřevo a dřevný nábytek
123,57 Kč
–9 %
92 Kč bez DPH
111,32 Kč
Měrná cena:
222,64 Kč / 1 l
objem 500ml, tekutý přípravek na čištění a leštění nábytku
95,36 Kč
–9 %
71 Kč bez DPH
85,91 Kč
Měrná cena:
171,82 Kč / 1 l
objem 500ml, na krby a připáleniny
72,53 Kč
–9 %
54 Kč bez DPH
65,34 Kč
objem 750ml, modrý, tekutý čistící dezinfekční prostředek
436,51 Kč
–9 %
325 Kč bez DPH
393,25 Kč
Měrná cena:
78,65 Kč / 1 l
objem 5l, žlutý, vůně citrusu, tekutý čistící dezinfekční prostředek
72,53 Kč
–9 %
54 Kč bez DPH
65,34 Kč
objem 750ml, žlutý, tekutý čistící dezinfekční prostředek
72,53 Kč
–9 %
54 Kč bez DPH
65,34 Kč
objem 750ml, zelený, tekutý čistící dezinfekční prostředek
